Yasal Uyarı

Bu internet sitesi ve bu siteye bağlı alt internet sitelerinde yer alan bilgiler, siteyi ziyaret edenleri genel bir çerçevede bilgilendirme amacını taşımaktadır. Dalsan Alçı Sanayi ve Ticaret A.Ş. bu sitede yer verilen ve resmi makamlarca yayını zorunlu tutulan bilgiler dışındaki hiçbir bilginin doğruluğunu veya güncelliğini taahhüt etmiş veya garanti altına almış değildir.Bu internet sitesinde yer alan uyarıların ve önerilerin dikkate alınması ve uygulama adımlarının izlenmesinde fayda vardır. Ancak firmamız, malzeme üreticisi olması nedeni ile uygulama yöntem veya sonuçları ile ilgili hiçbir garanti ve açık veya kesin sorumluluk kabul etmemektedir.

Firmamız ürün özelliklerini ve uygulamaya ilişkin yöntemleri gerekli gördüğü durumlarda değiştirme hakkını saklı tutar. Değişikliklerin izlenmesi kullanıcıların yetki ve sorumluluğundadır. Dalsan Alçı Sanayi ve Ticaret A.Ş’ye ait www.ceketle.com internet sitesinde ve bu siteye bağlı alt internet sitelerinde yer alan bilgiler, site ziyaretçilerini herhangi bir fiil, hareket veya teşebbüse teşvik veya davet olarak yorumlanamaz.

Dalsan Alçı Sanayi ve Ticaret A.Ş internet sitesinde ve bu siteye bağlı alt internet sitelerinde doğrudan veya alıntı amacıyla link verme suretiyle yayınlanan söyleşi, makale, değerlendirme, ilan, reklam ve benzeri içerikteki yayınlar, Dalsan Alçı Sanayi ve Ticaret A.Ş açısından herhangi bir bağlayıcılık taşımamakta olup, bu yayınlarda veya yayın kaynağında belirtilen fikir, isnat, ifade, yorum ve açıklamalar sadece bunları beyan eden kişi ve kurumları bağlayıcı nitelik taşımaktadır. www.ceketle.com ‘un her türlü telif hakları Dalsan Alçı Sanayi ve Ticaret A.Ş’ye aittir.

Dalsan Alçı Sanayi ve Ticaret A.Ş ‘ye ait tüm kurumsal logo, metin ve görseller, fotoğraflar izin alınmadan basılı ya da online (CD, İnternet) ortamında kullanılamaz, çoğaltılamaz.İzin alındıktan sonra yayınlanması durumunda metinlerin kaynağı olarak www.ceketle.com ‘un belirtilmesi ve link verilmesi zorunludur. (Hatalı kullanım: Lafarge Dalsan, Lafarge Dalsan Web Sitesi, Dalsan Alçı, Lafarge Dalsan Alçı vb.). Dalsan Alçı Sanayi ve Ticaret A.Ş internet sitesinde ve bu siteye bağlı alt internet sitelerinde yer alan bilgilerle ilgili ihtiyaç duyulabilecek ayrıntılar, Dalsan Alçı Sanayi ve Ticaret A.Ş ‘nin ilgili birimlerinden sağlanabilir.